Kui sul tekkis küsimusi Frontiersman Base Camp kohta, võta julgelt meiega ühendust!
| E-R | 10-19 |
| L | 10-16 |
| P | Suletud |
Robens Frontiersman Base Camp
Robens Frontiersman Base Camp on mitmeotstarbeline kompaktne tool, mida saab kasutada nii lisatoolina kui ka jalatoena. Paks polsterdus tagab mugavuse ja soojustuse, samas kui tugev terasraam ja laiad jalad annavad stabiilsuse ka pehmel pinnal. Tänu väikesele pakimõõdule ja integreeritud kandekotile on seda lihtne kaasas kanda – ideaalne lahendus matkajatele, telkijatele ja neile, kes soovivad laagris lisamugavust.
| Kaal | 1050 g |
|---|---|
| Mõõdud | 49 x 48 x 68 cm |
| Kandekoormus kuni | 120 kg |
| Pealmise materjali tüüp | Nylon, Polyester, Ripstop |
| Kõrgus | 32 cm |
| Karkassi materjal | Steel |
| Nõmme
Jaama 12 |
|
| Frontiersman Base Camp | laos |