Kui sul tekkis küsimusi LADAKH GTX kohta, võta julgelt meiega ühendust!
| E-R | 10-19 |
| L | 10-16 |
| P | Suletud |
Scarpa LADAKH GTX
LADAKH GTX on veekindlad, vastupidavad ja kaitsvad matkasaapad. Need sobivad pikkadeks keskmise raskusega seljakotiga matkadeks, samuti talviseks matkamiseks ja jahipidamiseks. Pealne on nahast ja hingav. Kõrgem sääreosa kaitsteb pahkluud. GORE-TEX Performance Comfort membraan on täielikult veekindel. Vibram kummitald tagab suurepärase haarduvuse igal pinnasel
| Tootjakood | 60007-201/0005 |
|---|---|
| Vooder | GORE-TEX ePE More Seasons Bluesign® |
| Sisetald | Performance-flex (7.5 mm) / Comfort Flex (5 mm) |
| Välistald | Vibram®, Biometric Fly |
| Kaal | 1650 g |
| Sugu | meeste |
| Pealmise materjali tüüp | Seemisnahk |
| Veekindel | Jah |
| Vooder | Gore-Tex |
| Välistald | Vibram |
| Kinnitussüsteem | Paelad |
| Naha paksus | 2.4-2.6 mm |
| Tähesaju
Tähesaju tee 9 |
|
| suurus/värv: 41/t.moro | laos |
| suurus/värv: 42/t.moro | laos |
| suurus/värv: 43/t.moro | laos |
| suurus/värv: 44/t.moro | laos |
| suurus/värv: 45/t.moro | laos |
| suurus/värv: 46/t.moro | laos |