Kui sul tekkis küsimusi Stratos 34 O/S (2026) kohta, võta julgelt meiega ühendust!
| E-R | 10-19 |
| L | 10-16 |
| P | Suletud |
Osprey Stratos 34 O/S (2026)
OSAÜHING DARF / MATKAMAAILM
Jaama srteet 12
11621 Tallinn
Estonia
info@matkamaailm.ee
Stratos 34 on loodud nõudlikule päevamatkajale. Keha järgi kohandatav ja reguleeritav ning nutikalt jaotatud panipaigad teevad sellest ideaalse kaaslase igaks seikluseks. AirSpeed™ seljaosa pakub suurepärast ventilatsiooni ja mugavust. Eesmised, külje- ja puusavöö taskud hoiavad väiksemad esemed korrastatult käepärast. Komplektis on vihmakate
| Tootjakood | 10007530- nirvana blue, 10007531- pine leaf, 10007532- black |
|---|---|
| Materjal | bluesign® approved 210D recycled honey comb nylon, PFC/PFAS-free DWR |
| Põhja materjal | bluesign® approved 420D recycled nylon, PFC/PFAS-free DWR |
| Mahutavus | 34 l |
| Kaal | 1520 g |
| Sugu | meeste |
| Pikkus | 28 cm |
| Kandekoormus kuni | 13.6 kg |
| Põhja materjali tüüp | Nylon |
| Vihmakate | Jah |
| Materjal | Nailon, Taaskasutatud |
| Kõrgus | 64 cm |
| Laius | 34 cm |
| Raami tüüp | Väline |
| Omadused | Avaneb pealt, Avaneb põhjast, Hingav võrgust seljasüsteem, Intregeeritud ja eemaldatav vihmakate, Kinnitus ronimisriistale, Puusavöötaskud, Reguleeritav rinnarihm koos vilega, Reguleeritav selja pikkus, Reguleeritavad õlarihmad, Sisemine võtmeklamber, Spetsiaalsed matkakeppide jaoks mõeldud kinnitused., Ühilduv joogisüsteemidega |
| Jätkusuutlikkus | Bluesign, Recycled |
| Nõmme
Jaama 12 |
|
| suurus/värv: OS/nirvana blue | laos |
| suurus/värv: OS/pine leaf | laos |
| suurus/värv: OS/raven black | laos |
| Tähesaju
Tähesaju tee 9 |
|
| suurus/värv: OS/pine leaf | laos |
| suurus/värv: OS/nirvana blue | laos |
| suurus/värv: OS/pine leaf | laos |
| suurus/värv: OS/raven black | laos |