Kui sul tekkis küsimusi Sportlite 25 O/S kohta, võta julgelt meiega ühendust!
| E-R | 10-19 |
| L | 10-16 |
| P | Suletud |
Osprey Sportlite 25 O/S
OSAÜHING DARF / MATKAMAAILM
Jaama srteet 12
11621 Tallinn
Estonia
info@matkamaailm.ee
See seljakott on ideaalne nii matkamiseks, rattasõiduks, reisimiseks kui ka igapäevaseks kasutamiseks. Tänu sujuvalt reguleeritavale seljapikkusele ja keha lähedal istuvale AirScape™ seljapaneelile püsib kott mugavalt paigas ka aktiivsel liikumisel. Mahukas põhisahtel, organiseerimistaskud ja praktilised külje- ning puusavöötaskud pakuvad piisavalt ruumi vajaliku varustuse jaoks.
| Tootjakood | 10007611- olive tan, 10007610- raven black, 10007614- serenity blue |
|---|---|
| Materjal | bluesign® APPROVED, 100% recycled 210D nylon, DWR treatment made without PFAS |
| Põhja materjal | bluesign® APPROVED, 100% recycled 420D nylon, DWR treatment made without PFAS |
| Mahutavus | 25 l |
| Kaal | 1020 g |
| Sugu | unisex |
| Pikkus | 25 cm |
| Põhja materjali tüüp | Nylon |
| Vihmakate | Ei |
| Materjal | Nailon, Taaskasutatud |
| Kõrgus | 55 cm |
| Laius | 30 cm |
| Omadused | Avaneb pealt, Hingav võrgust seljasüsteem, Kriimustusvaba, lukuga prillide ja elektroonika tasku, Puusavöötaskud, Reguleeritav rinnarihm koos vilega, Reguleeritav selja pikkus, Reguleeritavad õlarihmad, Sisemine võtmeklamber, Ühilduv joogisüsteemidega |
| Sisaldab joogisüsteemi | Ei |
| Jätkusuutlikkus | Bluesign, Recycled |
| Tähesaju
Tähesaju tee 9 |
|
| suurus/värv: OS/raven black | laos |
| suurus/värv: OS/olive tan | laos |
| suurus/värv: OS/raven black | laos |
| suurus/värv: OS/serenity blue | laos |