Kui sul tekkis küsimusi Fairview 70 O/S (2026) kohta, võta julgelt meiega ühendust!
| E-R | 10-19 |
| L | 10-16 |
| P | Suletud |
Osprey Fairview 70 O/S (2026)
OSAÜHING DARF / MATKAMAAILM
Jaama srteet 12
11621 Tallinn
Estonia
info@matkamaailm.ee
Fairveiw 70 on naistele mõeldud mugav ja multifunktsionaalne reisiseljakott. Kotil on matkaseljakottide omadused: reguleeritav seljapikkus, LightWire raam ning hingav kandesüsteem ja puusavöö. Seljakoti peidetav kandesüsteem tagab mugava transportimise ja eemaldatav 15 liitrine päevakott on piisavalt suur, et mahutada päevaks vajalik kraam. Mahukas ja lihtsalt organiseeritav sisemus tagab esemete kerge ja mugava paigutamise ning leidmise.
| Tootjakood | 10007382- black, 10007383- cascade blue-torrent blue |
|---|---|
| Materjal | bluesign® APPROVED, 100% recycled 200D nylon, DWR treatment made without PFAS |
| Põhja materjal | bluesign® APPROVED, 100% recycled 420D nylon, DWR treatment made without PFAS |
| Mahutavus | 55 l |
| Kaal | 2040 g |
| Sugu | naiste |
| Pikkus | 46 cm |
| Kandekoormus kuni | 16 kg |
| Põhja materjali tüüp | Nylon |
| Vihmakate | Ei |
| Materjal | Nailon |
| Kõrgus | 66 cm |
| Laius | 38 cm |
| Lisamahutavus | 15 l |
| Raami tüüp | Sisemine |
| Omadused | Avaneb pealt, Eemaldatav päevakott, Hingav võrgust seljasüsteem, Reguleeritav rinnarihm koos vilega, Reguleeritav selja pikkus, Reguleeritavad õlarihmad, Sisemine võtmeklamber, Sülearvuti sahtel, Ühilduv joogisüsteemidega |
| Sisaldab joogisüsteemi | Ei |
| Jätkusuutlikkus | Bluesign, Recycled |
| Tähesaju
Tähesaju tee 9 |
|
| suurus/värv: O/S/black | laos |
| suurus/värv: O/S/cascade blue/torr.b | laos |