Kui sul tekkis küsimusi Ariel 55 WXS/S (2026) kohta, võta julgelt meiega ühendust!
| E-R | 10-19 |
| L | 10-16 |
| P | Suletud |
Osprey Ariel 55 WXS/S (2026)
OSAÜHING DARF / MATKAMAAILM
Jaama srteet 12
11621 Tallinn
Estonia
info@matkamaailm.ee
Ariel on naistele mõeldud kõikide vajalike lisadega seljakott, mida võib usaldada pikkadel ja katsumusterohketel matkadel. Kergesti kohandatavad õlarihmad ja puusavööd koos toeka seljapaneeliga tagavad peaaegu ideaalse soorituse. Seljakott on valmistatud Bluesign™ heakskiiduga taaskasutatud materjalidest ja töödeldud PFC-vaba vetthülgava töötlusega.
| Tootjakood | 10006682- koseret green |
|---|---|
| Materjal | bluesign®-approved 420HD nylon packcloth, PFC-free DWR |
| Põhja materjal | bluesign®-approved 420HD nylon packcloth, PFC-free DWR |
| Mahutavus | 52 l |
| Kaal | 2165 g |
| Sugu | naiste |
| Pikkus | 25 cm |
| Kandekoormus kuni | 27 kg |
| Põhja materjali tüüp | Nylon |
| Vihmakate | Jah |
| Materjal | Nailon, Taaskasutatud |
| Kõrgus | 73 cm |
| Laius | 38 cm |
| Raami tüüp | Sisemine |
| Omadused | Avaneb küljest, Avaneb pealt, Avaneb põhjast, Hingav võrgust seljasüsteem, Intregeeritud ja eemaldatav vihmakate, Kinnitus ronimisriistale, Magamiskoti sektsioon, Puusavöötaskud, Reguleeritav rinnarihm koos vilega, Reguleeritav selja pikkus, Reguleeritavad õlarihmad, Sisemine võtmeklamber, Ühilduv joogisüsteemidega |
| Sisaldab joogisüsteemi | Ei |
| Jätkusuutlikkus | Bluesign, Recycled |
| Tähesaju
Tähesaju tee 9 |
|
| suurus/värv: WXS/S/koseret green | laos |