Kui sul tekkis küsimusi Ace 65 O/S kohta, võta julgelt meiega ühendust!
| E-R | 10-19 |
| L | 10-16 |
| P | Suletud |
Osprey Ace 65 O/S
OSAÜHING DARF / MATKAMAAILM
Jaama srteet 12
11621 Tallinn
Estonia
info@matkamaailm.ee
Noortele mõeldud kerge ja funktsionaalne 65-liitrine Osprey seljakott on ideaalne kaaslane nädalavahetuseks metsas või esimesteks pikemateks matkadeks. Reguleeritav seljapikkus ja reguleeritava pikkusega Fit-on-the-Fly™ puusavöö võimaldavad kotil koos lapse kasvamisega kohanduda. Ventileeritud AirSpeed™ kandesüsteem, praktilised puusavöötaskud ja mitmed täiskasvanute matkakottidelt tuttavad funktsioonid aitavad lapsel mugavalt oma varustust kanda. Esipaneelilt on tõmblukuga U-kujuline lai ligipääs põhisahtlisse. Seljakott ühildub Hydraulics™ joogisüsteemiga ja kaasas on vihmakate. Kott on valmistatud taaskasutatud materjalidest ja omab PFC-vaba vett hülgavat töötlust.
| Tootjakood | 10006511 |
|---|---|
| Materjal | bluesign® APPROVED, 100% recycled 450D dobby polyester, DWR treatment made without PFAS |
| Põhja materjal | bluesign® APPROVED, 100% recycled 600D polyester, DWR treatment made without PFAS |
| Mahutavus | 65 l |
| Kaal | 1780 g |
| Sugu | laste |
| Pikkus | 35 cm |
| Põhja materjali tüüp | Polyester |
| Vihmakate | Jah |
| Materjal | Polyester, Taaskasutatud |
| Kõrgus | 75 cm |
| Laius | 38 cm |
| Raami tüüp | Väline |
| Omadused | Avaneb pealt, Avaneb põhjast, Hingav võrgust seljasüsteem, Intregeeritud ja eemaldatav vihmakate, Magamiskoti sektsioon, Puusavöötaskud, Reguleeritav rinnarihm koos vilega, Reguleeritav selja pikkus, Reguleeritavad õlarihmad, Sisemine võtmeklamber, Ühilduv joogisüsteemidega |
| Jätkusuutlikkus | Bluesign, Recycled |
| Tähesaju
Tähesaju tee 9 |
|
| suurus/värv: O/S/blue spikemoss | laos |