Kui sul tekkis küsimusi Daylite Small Crossbody kohta, võta julgelt meiega ühendust!
| E-R | 10-19 |
| L | 10-16 |
| P | Suletud |
Osprey Daylite Small Crossbody
OSAÜHING DARF / MATKAMAAILM
Jaama srteet 12
11621 Tallinn
Estonia
info@matkamaailm.ee
Daylite Small Crossbody õlakoti sise- ja välistaskud hoiavad telefoni, võtmed, rahakoti, päikeseprillid ja muud väiksemad esemed korrastatult ning kiiresti käepärast. Kotti saab kanda üle kummagi õla. Kui eemaldada õlarihm, saab seda läbi aasa kinnitada vööle.
| Tootjakood | 10006086- tan concrete, 10006088- black |
|---|---|
| Materjal | bluesign® APPROVED, 100% recycled 300D polyester, DWR treatment made without PFAS |
| Põhja materjal | bluesign® APPROVED, 100% recycled 600D polyester, DWR treatment made without PFAS |
| Kaal | 100 g |
| Pikkus | 4 cm |
| Põhja materjali tüüp | Polyester |
| Materjal | Polyester, Taaskasutatud |
| RFID kaitse | Ei |
| Kõrgus | 19 cm |
| Laius | 15 cm |
| Jätkusuutlikkus | Bluesign, Recycled |
| Nõmme
Jaama 12 |
|
| suurus/värv: O/S/black | laos |
| suurus/värv: O/S/tan concrete | laos |
| Tähesaju
Tähesaju tee 9 |
|
| suurus/värv: O/S/black | laos |
| suurus/värv: O/S/tan concrete | laos |