Kui sul tekkis küsimusi Arcane Hip Bag kohta, võta julgelt meiega ühendust!
| E-R | 10-19 |
| L | 10-16 |
| P | Suletud |
Osprey Arcane Hip Bag
OSAÜHING DARF / MATKAMAAILM
Jaama srteet 12
11621 Tallinn
Estonia
info@matkamaailm.ee
Arcane Hip Pack sobib igapäevaseks kasutuseks. Magnetkinnitusega põhisahtel, sisemine lukuga tasku ja lukuga tagumine tasku hoiavad väärtuslikud esemed turvaliselt paigas. Kotti saab kanda mugavalt vöökotina või üle õla. Tegemist on bluesign®-sertifikaadiga tootega.
| Tootjakood | 10006395 |
|---|---|
| Materjal | bluesign® APPROVED, 100% recycled 480D polyester, DWR treatment made without PFAS |
| Põhja materjal | bluesign® APPROVED, 100% recycled 540D polyester, DWR treatment made without PFAS |
| Kaal | 190 g |
| Pikkus | 9 cm |
| Materjal | Polyester, Taaskasutatud |
| RFID kaitse | Ei |
| Maht | 2 L |
| Kõrgus | 12.7 cm |
| Laius | 28 cm |
| Jätkusuutlikkus | Bluesign, Recycled |
| Tähesaju
Tähesaju tee 9 |
|
| suurus/värv: OS/latte brown heather | laos |
| suurus/värv: OS/black | laos |
| suurus/värv: OS/moss green/heath | laos |