Kui sul tekkis küsimusi Arcane Laptop Sleeve 14'' kohta, võta julgelt meiega ühendust!
| E-R | 10-19 |
| L | 10-16 |
| P | Suletud |
Osprey Arcane Laptop Sleeve 14''
OSAÜHING DARF / MATKAMAAILM
Jaama srteet 12
11621 Tallinn
Estonia
info@matkamaailm.ee
Arcane Laptop Sleeve 14" on praktiline sülearvutikott. Polsterdatud lukuga põhisahtel kaitseb sülearvutit põrutuste ja kriimustuste eest. Eesmine lukuga tasku mahutab mugavalt dokumendid, laadimisjuhtmed või väikse märkmiku.
| Tootjakood | 10006575 |
|---|---|
| Materjal | bluesign® approved, 100% recycled 500D polyester packcloth, DWR treatment made without PFAS |
| Kaal | 240 g |
| Sugu | unisex |
| Pikkus | 2 cm |
| Vihmakate | Ei |
| Materjal | Polyester |
| Kõrgus | 37 cm |
| Laius | 27 cm |
| Raami tüüp | Raamita |
| Sisaldab joogisüsteemi | Ei |
| Jätkusuutlikkus | Bluesign, Recycled |
| Tähesaju
Tähesaju tee 9 |
|
| suurus/värv: O/S/black | laos |