Kui sul tekkis küsimusi Fold XL Alu Silver kohta, võta julgelt meiega ühendust!
| E-R | 10-19 |
| L | 10-16 |
| P | Suletud |
Pinguin Fold XL Alu Silver
Fold Alu Silver on väga kerge vahtplastist kokkuvolditav alumiiniumviimistlusega reisimatt. Tänu madratsi pinna lainelisusele saavutatakse suurem mugavus väiksema madratsi kaaluga. Alumiiniumkiht peegeldab kehasoojust.
| Tootjakood | 735741- green, 735765- petrol blue |
|---|---|
| Materjal | IXPE/ Aluminium |
| Kaal | 450 g |
| Sugu | unisex |
| Paki mõõdud | 58 x 14.5 x 14.5 cm |
| Pikkus | 192 cm |
| Kuju | Ristkülikukujuline |
| Materjal | Alumiinium, Polüetüleen |
| Kasutajate arv | 1 |
| R-väärtus | 2.2 |
| Laius | 58 cm |
| Paksus | 2 cm |
| Nõmme
Jaama 12 |
|
| värv: green | laos |
| värv: petrol blue | laos |