Kui sul tekkis küsimusi Contour Lux XL kohta, võta julgelt meiega ühendust!
| E-R | 10-19 |
| L | 10-16 |
| P | Suletud |
Outwell Contour Lux XL
Outwell Contour Lux XL on kahe aastaaja (dual‑season) magamiskott, mis sobib kasutamiseks kevadest sügiseni. Selle eripäraks on ümberpööratav disain, mis võimaldab muuta magamiskoti soojustust vastavalt temperatuurile. XL‑suurus annab rohkem ruumi, sisseehitatud eemaldatav padi lisab mugavust ning kapuutsi saab vajadusel täielikult eemaldada. Magamiskoti saab ka täielikult lahti teha ja kasutada teki või kaheinimese kotina, kui kaks samasugust kokku lukustada.
| Kaal | 1950 g |
|---|---|
| Kasutaja pikkus | 190 cm |
| Sugu | unisex |
| Paki mõõdud | 47 x 26 cm |
| Pikkus | 220 cm |
| Pealmise materjali tüüp | Polyester |
| Soojustuse tüüp | Polyester |
| Mugavustemperatuur | 4 & 14 C |
| Kuju | Ristkülikukujuline |
| Laius | 105 cm |
| Vooder | Polyester |
| Nõmme
Jaama 12 |
|
| värv: deep blue | laos |