Kui sul tekkis küsimusi Camper Lux XL kohta, võta julgelt meiega ühendust!
| E-R | 10-19 |
| L | 10-16 |
| P | Suletud |
Outwell Camper Lux XL
Outwell Camper Lux XL on eriti mugav ja avar magamiskott, mis sobib hästi pere- ja autoga telkimiseks. Sellel on pehme puuvillane vooder, sisseehitatud eemaldatav padi ja eemaldatav kapuuts, mis võimaldab magamiskotti kohandada vastavalt ilmale ja isiklikule eelistusele. Magamiskoti saab täielikult lahti teha ja kasutada tekina, mis muudab selle väga mitmekülgseks. XL‑suurus annab rohkem ruumi nii laiuses kui pikkuses.
| Kaal | 3100 g |
|---|---|
| Kasutaja pikkus | 200 cm |
| Sugu | unisex |
| Paki mõõdud | 46 x 27 cm |
| Pikkus | 200 cm |
| Pealmise materjali tüüp | Polyester |
| Soojustuse tüüp | Isofill |
| Mugavustemperatuur | 0 C |
| Kuju | Ristkülikukujuline |
| Laius | 105 cm |
| Vooder | Polyester |
| Nõmme
Jaama 12 |
|
| värv: green | laos |