Kui sul tekkis küsimusi Comfort Ergo Pillow kohta, võta julgelt meiega ühendust!
| E-R | 10-19 |
| L | 10-16 |
| P | Suletud |
Outwell Comfort Ergo Pillow
Outwell Comfort Ergo Pillow on ergonoomilise kujuga kompaktne matkapadi, mis sobib ideaalselt kasutamiseks magamiskotis, autos, lennukis või lihtsalt puhkehetkedel. Padi on kujundatud nii, et see sobitub ideaalselt ümara kapuutsiga magamiskoti sisse, pakkudes paremat kaelatuge ja mugavamat magamisasendit. Pehme harjatud kangas mõlemal poolel ja kerge Isofill täidis tagavad mõnusa tunde ja hea toe. Kaasas on kandekott, mis teeb padja transportimise lihtsaks.
| Kaal | 130 g |
|---|---|
| Sugu | unisex |
| Mõõdud | 48 x 25 x 10 cm |
| Paki mõõdud | 19 x 12 cm |
| Materjal | Polyester |
| Sisu | Sünteetika |
| Nõmme
Jaama 12 |
|
| värv: deep blue/beige | laos |