Kui sul tekkis küsimusi Mountain Pillow UL kohta, võta julgelt meiega ühendust!
| E-R | 10-19 |
| L | 10-16 |
| P | Suletud |
Robens Mountain Pillow UL
Robens Mountain Pillow UL on üliväike, ülikerge ja ergonoomilise kujuga matkapadi, mis toetab loomulikult pead, kaela ja õlgu. See sobib ideaalselt matkajatele, kes soovivad võimalikult väikest pakimõõtu, kuid ei taha mugavuses järele anda. Padi on valmistatud venivast, vastupidavast ja nahasõbralikust polüestrist, mille all on delamineerimiskindel TPU-konstruktsioon. Kaasas on kandekott, mis teeb selle kaasaskandmise lihtsaks.
| Kaal | 80 g |
|---|---|
| Sugu | unisex |
| Mõõdud | 45 x 22 x 10 cm |
| Paki mõõdud | 9 x 6 cm |
| Materjal | Polyester |
| Sisu | Õhk |
| Nõmme
Jaama 12 |
|
| Mountain Pillow UL | laos |