Kui sul tekkis küsimusi Hikelite LT 22 O/S kohta, võta julgelt meiega ühendust!
| E-R | 10-19 |
| L | 10-16 |
| P | Suletud |
Osprey Hikelite LT 22 O/S
OSAÜHING DARF / MATKAMAAILM
Jaama srteet 12
11621 Tallinn
Estonia
info@matkamaailm.ee
Hikelie LT 22 kerge matkaseljakott sobib hästi päevamatkadeks. Tänu AirSpeed™ võrkselja süsteemile püsib kott seljast eemal, pakkudes väga head ventilatsiooni ja liikumisvabadust ka aktiivsel matkamisel. Eemaldatav vihmakate mahub seljakoti põhjas asuvasse taskusse. Kaks kõrget venivat taskut seljakoti külgedel.
| Tootjakood | 10007571- silver lining, 10007573- tundra green |
|---|---|
| Materjal | bluesign® APPROVED, 100% recycled 200D polyester, DWR treatment made without PFAS |
| Põhja materjal | bluesign® APPROVED, 100% recycled 600D polyester, DWR treatment made without PFAS |
| Mahutavus | 22 l |
| Kaal | 770 g |
| Sugu | unisex |
| Pikkus | 24 cm |
| Kandekoormus kuni | 9 kg |
| Põhja materjali tüüp | Polyester |
| Vihmakate | Jah |
| Materjal | Polyester, Taaskasutatud |
| Kõrgus | 50 cm |
| Laius | 30 cm |
| Raami tüüp | Väline |
| Omadused | Avaneb pealt, Hingav võrgust seljasüsteem, Intregeeritud ja eemaldatav vihmakate, Reguleeritav rinnarihm koos vilega, Reguleeritavad õlarihmad, Sisemine võtmeklamber, Ühilduv joogisüsteemidega |
| Jätkusuutlikkus | Bluesign, Recycled |
| Tähesaju
Tähesaju tee 9 |
|
| suurus/värv: OS/silver lining | laos |
| suurus/värv: OS/tundra green | laos |