Kui sul tekkis küsimusi Farpoint Fairview Trvl Dpk (2026) kohta, võta julgelt meiega ühendust!
| E-R | 10-19 |
| L | 10-16 |
| P | Suletud |
Osprey Farpoint Fairview Trvl Dpk (2026)
OSAÜHING DARF / MATKAMAAILM
Jaama srteet 12
11621 Tallinn
Estonia
info@matkamaailm.ee
Farpoint™ Fairview™ Travel Daypack kompaktne ja mugav päevakott sobib ideaalselt lühemateks väljasõitudeks või linnaseiklusteks. Seda saab lennukisse kaasa võtta, samal ajal kui põhikott liigub pagasisse. Kotti saab hõlpsalt kinnitada Farpoint/Fairview erinevate reisi-, matka- ja ratastel mudelite külge.
| Tootjakood | 10007409- graphite purple, 10007407- sawdust olive tan, 10007405- cascade blue-torrent blue |
|---|---|
| Materjal | bluesign® approved 450D recycled twist dobby polyester, PFAS-free DWR |
| Põhja materjal | bluesign® approved 450D recycled twist dobby polyester, PFAS-free DWR |
| Mahutavus | 15 l |
| Kaal | 550 g |
| Sugu | unisex |
| Pikkus | 17 cm |
| Põhja materjali tüüp | Nylon |
| Vihmakate | Ei |
| Materjal | Nailon, Taaskasutatud |
| Kõrgus | 48 cm |
| Laius | 31 cm |
| Raami tüüp | Raamita |
| Omadused | Avaneb pealt, Hingav võrgust seljasüsteem, Kriimustusvaba, lukuga prillide ja elektroonika tasku, Reguleeritav rinnarihm koos vilega, Reguleeritavad õlarihmad, Sisemine võtmeklamber, Sülearvuti sahtel, Ühilduv joogisüsteemidega |
| Sisaldab joogisüsteemi | Ei |
| Jätkusuutlikkus | Bluesign, Recycled |
| Tähesaju
Tähesaju tee 9 |
|
| suurus/värv: O/S/cascade blue/torr.b | laos |
| suurus/värv: O/S/graphite purple | laos |
| suurus/värv: O/S/sawdust olive tan | laos |