Kui sul tekkis küsimusi Rescue S P050AA01 kohta, võta julgelt meiega ühendust!
| E-R | 10-19 |
| L | 10-16 |
| P | Suletud |
Petzl Rescue S P050AA01
RESCUE S rullik on loodud kõrgustes töötavatele professionaalidele ning kohapealsete päästesüsteemide ülesseadmiseks. Ülikompaktne, kerge ja suure kasuteguriga, on see mõeldud keskmiste koormuste käsitsemiseks. Liikuvad küljeplaadid võimaldavad köie kiiret ja lihtsat paigaldamist ning suured kinnitusavad mahutavad kuni kaks karabiini. Spetsiaalne küljeplaadi disain kaitseb köie liikumisteed.
| Tootjakood | P050AA01 |
|---|---|
| Kaal | 52 g |
| Kandevõime | 18 kN |
| Töökoormus | 5 kN |
| Min. köie diameeter | 6 mm |
| Max. köie diameeter | 11 mm |
| Efektiivsus | 91 % |
| Vastavussertifikaat | CE EN 12278, UIAA, NFPA Technical Use, XF 494 Light |
| Materjal | Alumiinium, Roostevaba |
| Nõmme
Jaama 12 |
|
| Rescue S P050AA01 | laos |