Kui sul tekkis küsimusi Minder S1 P060AA00 kohta, võta julgelt meiega ühendust!
| E-R | 10-19 |
| L | 10-16 |
| P | Suletud |
MINDER S1 rullik on loodud kõrgustes töötavatele professionaalidele ja kohapealsete päästesüsteemide ülesseadmiseks. Selle spetsiaalsed küljeplaadid on mõeldud kasutamiseks Prusiku hõõrdesõlmega. Kompaktne ja kerge konstruktsioon tagab hea kasuteguri keskmiste koormuste käsitsemisel.
| Tootjakood | P060AA00 |
|---|---|
| Kaal | 71 g |
| Kandevõime | 23 kN |
| Töökoormus | 5 kN |
| Min. köie diameeter | 6 mm |
| Max. köie diameeter | 11 mm |
| Efektiivsus | 91 % |
| Vastavussertifikaat | CE EN 12278, UIAA, NFPA Technical Use, XF 494 Light |
| Materjal | Alumiinium, Roostevaba |
| Nõmme
Jaama 12 |
|
| Minder S1 rullik | laos |