Kui sul tekkis küsimusi Fixe P006AA00 kohta, võta julgelt meiega ühendust!
| E-R | 10-19 |
| L | 10-16 |
| P | Suletud |
Petzl Fixe P006AA00
FIXE rullik on loodud tõstesüsteemide ja koormuse suunamiseks. Fikseeritud küljeplaadid võimaldavad köie kiiret paigaldamist ja süsteemi lihtsat ülesehitamist.
| Tootjakood | P006AA00 |
|---|---|
| Materjal | Aluminum, stainless steel |
| Kaal | 98 g |
| Kandevõime | 23 kN |
| Töökoormus | 5 kN |
| Min. köie diameeter | 6 mm |
| Max. köie diameeter | 13 mm |
| Efektiivsus | 71 % |
| Vastavussertifikaat | CE EN 12278, UIAA, XF 494 Light |
| Materjal | Alumiinium, Roostevaba |
| Nõmme
Jaama 12 |
|
| Fixe yellow P006AA00 | laos |